12815iD43C2CF162D233E6.png

SharePoint jest narzędziem umożliwiającym przejście na optymalny poziom współpracy pomiędzy pracownikami oraz pomiędzy przedsiębiorstwem, a jego otoczeniem biznesowym. Traktując SharePoint nie jako cel wdrożenia tylko podstawę do pracy, możemy wspólnie stworzyć niskobudżetowe rozwiązania dla każdego procesu realizowanego w organizacji. Platforma ta jest na tyle elastycznym rozwiązaniem, że niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz budżetu można stworzyć narzędzia wspierające działania na każdym poziomie organizacji. Począwszy od efektywnego zarządzania dokumentami, ich wersjami i prawami dostępu, poprzez wspieranie procesów kadrowych - na przykład obsługa wniosków urlopowych, a kończąc na obsłudze zgłoszeń serwisowych. Aby to wszystko osiągnąć istnieje tylko potrzeba uświadomienia sobie potrzeb, a następnie ich spisania i podzielenia się tymi potrzebami z nami.

Jesteśmy wieloletnim, certyfikowanym partnerem Microsoft. Posiadamy doświadczony zespół inżynierów, programistów i analityków oraz kadrę menedżerską doświadczoną we wdrażaniu SharePointa jako kompletnej platformy biznesowej. Naszym głównym zadaniem jest usprawnienie procesów realizowanych wewnątrz organizacji oraz na jej styku ze światem zewnętrznym. Możemy to zapewnić poprzez wsparcie naszych Partnerów w analizie potrzeb, aby następnie przejść przez projekt rozwiązań wspierających działy biznesowe z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Kolejnym etapem są szkolenia kadry naszego Partnera oraz opieka nad istniejącym systemem.
Gdy system działa efektywnie następuje jego rozwój poprzez włączanie kolejnych procesów w jego strukturę. Działając w ten sposób uzyskujemy korzyści bezpośrednie poprzez usprawnienie poszczególnych procesów biznesowych. Dodatkowe korzyści, trudniej mierzalne ale wyraźnie widoczne, to wyjście z koncentracji na potrzebach mojego działu i otoczenia na rzecz utraty obrazu organizacji jako homogenicznego organizmu biznesowego. Nasze rozwiązania pozwalają na wsparcie współpracy pomiędzy jednostkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa niezależnie od ich lokalizacji.

W miarę korzystania z platformy opartej na SharePoint zmieniają się potrzeby, a my jesteśmy w stanie wspierać naszych Partnerów na każdej płaszczyźnie rozwoju doradzając rozwiązania sprawdzone i efektywne oraz odradzając te, które się nie sprawdziły w praktyce. Nasza obecność pozwala organizacji zając się swoją podstawową działalnością i nie tracić energii oraz czasu swoich specjalistów na procesy poboczne.

Nasi specjaliści, zarówno analitycy jak i inżynierowie, są do Państwa dyspozycji już na etapie analizy potrzeb. Wiemy, że nie jest to podejście tradycyjne, ale mamy doświadczenie w tej dziedzinie i wiemy, że obecność specjalistów, którzy będą dla Państwa tworzyli system na tym etapie rozmów pozwala od początku wyeliminować ślepe zaułki i znacznie zwiększyć pewność skutecznego uruchomienia platformy intranetowej.