A4R_HeroAds2_Transitional-1.jpg

Microsoft Azure

Platforma Microsoft Azure to usługi dostępne w chmurze. Azure została opracowana przy użyciu systemu Windows Server, bazy danych SQL Server, usługi Active Directory, funkcji Hyper-V i innych. Jest to spójne, znane w milionach firm i stabilne środowisko. Można bezpośrednio przenosić maszyny wirtualne między środowiskiem lokalnym i chmurą tak często, jak wymaga tego działalność przedsiębiorstwa, bez konieczności przeprowadzania konwersji. 
Platforma Azure obsługuje nie tylko oprogramowanie firmy Microsoft. Jest to otwarte środowisko, które obsługuje wiele systemów operacyjnych, języków programowania, platform, narzędzi, baz danych i urządzeń, aby sprostać różnym wymaganiom biznesowym. Najważniejsze z nich to rozwiązania firm SAP, IBM, Oracle i Red Hat.
Platformie Azur zaufały polskie urzędy państwowe oraz instytucje finansowe.

Wykorzystanie Azure pozwala uniknąć jednorazowych inwestycji w infrastrukturę i obniżyć koszty utrzymania dotychczasowych rozwiązań IT. Szybkość uruchomienia rozwiązań na tej platformie jest niedostępna dla rozwiązań tradycyjnych opartych o centra danych i fizyczne serwery. Usługi Azure pozwalają przystosować zakres działania dokładnie do potrzeb organizacji w danej chwili. Nie ma potrzeby tworzenia rozwiązań nadmiarowych przewidując cykliczne wzrosty obciążenia systemów informatycznych przedsiębiorstwa. Płacimy tylko za wykorzystane w danej chwili zasoby. Platforma Azure pozwala tez zapewnić bezpieczeństwo i dostępność na najwyższym poziomie za ułamek kosztów tradycyjnych systemów bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji już na etapie analizy potrzeb. Wiemy, że nie jest to podejście tradycyjne, ale mamy doświadczenie w tej dziedzinie i wiemy, że obecność specjalistów, którzy będą dla Państwa tworzyli system na tym etapie rozmów pozwala od początku wyeliminować ślepe zaułki i znacznie zwiększyć pewność skutecznego uruchomienia rozwiązania odpowiedniego dla aktywnego, nowoczesnego przedsiębiorstwa.