project-management.jpg

Office 365

Aby być na bieżąco w dzisiejszym mobilnym świecie, musisz mieć dostęp do swoich plików i narzędzi w każdym miejscu i na różnych urządzeniach. Dzięki usłudze Office 365 jest to możliwe. Korzystaj z biznesowej poczty e-mail za pośrednictwem programu Outlook, współpracuj nad dokumentami oraz twórz i edytuj pliki na telefonie, na tablecie lub na komputerze. Dzięki pakietowi Office obsługiwanemu w chmurze zawsze masz najnowsze aplikacje, Twoje pliki są zawsze aktualne, a ostatnio używane dokumenty są na wierzchu, co pozwala od razu rozpocząć pracę.

Wypróbuj pakiet Office 365 Enterprise E3 za darmo przez 30 dni klikając w poniższy przycisk:

Wersja E3 pakietu (25 licencji) zawiera:

  • pakiet Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Lync, Access, InfoPath

  • pakiet Office na wielu urządzeniach - Office dostępny na komputerach PC i Mac, tabletach z systemem Windows, tabletach iPad i na większości urządzeń przenośnych.

  • poczta e-mail i kalendarze - Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej za pośrednictwem zaawansowanego i znajomego interfejsu programu Outlook, do którego możesz uzyskać dostęp z poziomu komputera lub przeglądarki sieci Web, używając aplikacji Outlook Web App. Każdy użytkownik otrzymuje skrzynkę pocztową o wielkości 50 GB i może wysyłać załączniki do 25 MB.

  • konferencje online - Organizuj spotkania online z audio i wideo przy użyciu funkcji udostępniania ekranu jednym kliknięciem i konferencji wideo w jakości HD.

  • przechowywanie i udostępnianie plików - Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi 25 GB magazynu osobistego w chmurze, do którego można uzyskać dostęp z każdego miejsca i który można synchronizować ze swoim komputerem na potrzeby dostępu w trybie offline. Dokumenty można łatwo udostępniać innym osobom wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz kontrolować, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie Office 365 Enterprise E3 kliknij tutaj.