Viewing entries in
Firmowe

Optima Serwis złotym partnerem iiyama

Optima Serwis złotym partnerem iiyama

Jest nam niezmiernie miło poinformować o uzyskaniu statusu iiyama Gold Partner. Dzięki temu wyróżnieniu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom jeszcze lepsze ceny na asortyment japońskiego producenta. Przypominamy też, że na wszystkie produkty iiyama obowiązuje gwarancja “0 bad pixels”.

Firma iiyama jest wiodącym producentem monitorów w skali światowej. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduję się w Tokio, w Japonii. iiyama istnieje od roku 1973, a ich produkty wpasowują się w każdy segment rynku - począwszy od monitorów domowych, przez biurowe, a kończąc na ekranach do zastosowań profesjonalnych. Polski oddział producenta istnieje na rynku od 2000 roku.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania oferty cenowej lub odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Uzyskaliśmy certyfikat Webroot SecureAnywhere.

Uzyskaliśmy certyfikat Webroot SecureAnywhere.

Certified-Partner-Logo_Business Endpoint_NEW_Green.png

Optima Serwis pomyślnie zakończyła program certyfikacji Webroot Worldwide Certification Program for SecureAnywhere Business Endpoint Protection, który rozszerza nasze portfolio certyfikatów. Dla Programu Certyfikacji Webroot istnieją dwa ścieżki - jedna skierowany do specjalistów sprzedaży, druga dla techników, a Optima Serwis osiągnęła oba te cele.

Według nas ukończenie obu tych ścieżek odzwierciedla zaangażowanie firmy zarządzającej IT w stosunku do cenionych klientów - zwłaszcza właścicieli małych i średnich firm, potwierdzając, że pomyślne ukończenie procesu certyfikacji zwiększa wiedzę partnera na temat rozwiązań Webroot w zakresie bezpieczeństwa punktów końcowych i pokrywa kluczowe trendy na rynku zabezpieczeń. Teraz, gdy Optima Serwis uzyskała certyfikat techniczny i sprzedażowy, może wyróżnić się jako certyfikowany partner Webroot.

SecureAnywhere Business Endpoint Protection oferuje kombinację warstwowej, wieloelementowej ochrony przed współczesnymi atakami, zabezpieczając użytkowników i urządzenia przed zagrożeniami pochodzącymi z poczty elektronicznej, przeglądania stron internetowych, załączników do plików, hiperłączy, reklam, aplikacji społecznościowych i podłączonych urządzeń, takich jak dyski USB. Produkt chroni również przed innymi "mieszanymi zagrożeniami", które mogą zagrażać bezpieczeństwu firmy.

c__WR_LMSCertificate.jpg
c__WR_LMSCertificate-2.jpg

Produkty Aerohive Networks pojawiły się w naszej ofercie

Produkty Aerohive Networks pojawiły się w naszej ofercie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszej ofercie pojawiły się produkty sieciowe firmy Aerohive Networks. Aerohive dostarcza wydajne rozwiązania WiFi klasy Enterprise, dedykowane dla wszystkich środowisk IT, w szczególności opartych o rozwiązania chmurowe.

 Oferujemy kompletne portfolio rozwiązań Aerohive - urządzenia WiFi, switche gigabitowe oraz routery, oprogramowanie do zarządzania oraz aplikacje usprawniające działanie sieci bezprzewodowych.

Rodzina produktów Aerohive

Access Pointy

Nowoczesne rozwiązania bezprzewodowe Aerohive w standardzie 802.11a/b/g/n z wbudowanym modułem 3G/4G zapewniające pełną funkcjonalność kontrolera dla sieci LAN.

Routery

Routery Aerohive dostarczają pełne funkcje routingu i bezpieczeństwa dla zdalnych oddziałów firm i pracowników mobilnych. Urządzenia podłączane techniką "Plug&Play" są łatwo konfigurowalne w każdym środowisku. Routery Aerohive są częścią rozwiązania "Branch on Demand" i mogą zostać zakupione także w opcji  "Network-as-a-Service".

Switche

Urządzenia klasy Enterprise dostarczające łączność WiFi wraz z zarządzaniem opartym o środowisko przetwarzania w chmurze, funkcjami provisioningu i zabezpieczania ruchu sieciowego w zdalnych lokalizacjach.

Zarządzanie

System operacyjny Aerohive HiveOS zarządza wszystkimi urządzeniami  Aerohive podczas gdy HiveManager jest sieciowym systemem zarządzania konfiguracją i monitoringiem sieci. Dzięki połączeniu tych dwóch rozwiązań, wszystkie access pointy i routery Aerohive oferują kompletne funkcje zarządzania siecią WiFi.

Platforma usług chmurowych

Platforma usług chmurowych Aerohive to infrastruktura sieciowa oparta
o model Aerohive Software-as-a-Service (SaaS), zarządzana przez oprogramowanie HiveManager Online.

Aplikacje

Szeroki wachlarz wbudowanych aplikacji pozwala na adresowanie różnych obszarów działania sieci WiFi. Aplikacje takie jak np. StudentManager czy TeacherView, dedykowane dla sektora edukacji umożliwiają pełny monitoring wszystkich użytkowników korzystających z sieci WiFi.

Zmiana struktury prawnej

Szanowni Państwo,

Działając w imieniu Spółki Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, niniejszym informuję, że w dniu 31 grudnia 2013 r. Pan Andrzej Zieliński wstąpił do ww. Spółki w charakterze komplementariusza i jako swój wkład wniósł w całości przedsiębiorstwo prowadzone pod firmą Andrzej Zieliński "OPTIMA" Serwis z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie Spółka Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zawarła z Panem Andrzejem Zielińskim umowę wniesienia przedsiębiorstwa tytułem wkładu do spółki komandytowej, na mocy której nabyła w całości ww. przedsiębiorstwo.

W związku z powyższym informuję, że z dniem zawarcia ww. umowy, Spółka Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa przejęła wszystkie zobowiązania i długi firmy prowadzonej przez Pana Andrzeja Zielińskiego w stosunku do jego wierzycieli.

Działając w imieniu Spółki Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na zawarcie stosownego aneksu potwierdzającego przeniesienie wszelkich praw i obowiązków firmy Pana Andrzeja Zielińskiego na Spółkę Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że od 01 stycznia 2014 r. faktury wystawiane będą przez nowy podmiot, tj.:

Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 
01-934 Warszawa 
ul. Księżycowa 70 seg. 21
NIP: 118-209-44-66