Do oferty Polycom zostały wprowadzone nowe zestawy wideokonferencyjne oparte o urządzenia Trio. Trio VisualPro Collaboration Kit pozwalają na doposażenie doskonale znanych urządzeń Trio w szeroką gamę komponentów audio i wideo. Dzięki temu Trio może stać się centralną częścią sali konferencyjnej praktycznie o dowolnej wielkości i funkcji.

Moduł VisualPro, stworzony na bazie terminali Group Series, daje możliwość podłączenia do zestawu z Trio elementów takich, jak:

  • systemy automatycznego kadrowania grupy i śledzenia mówcy EagleEye Producer oraz Director II

  • mikrofony sufitowe

  • system bezprzewodowej prezentacji treści i tablicy interaktywnej Polycom Pano

  • dwa monitory dla niezależnego wyświetlania wideo oraz treści (możliwość wysłania treści za pomocą HDMI, w tym do spotkania Skype for Business)

  • kamery EagleEye (12x, 4x, Acoustic)

trio-8800-product-group.jpeg

Głównym elementem systemu pozostaje Trio (do wyboru modele 8800 lub 8500), dzięki czemu mamy możliwość nadal korzystać z jego wielu zalet, w tym hybrydowej, jednoczesnej rejestracji do kilku platform wideo- i audiokonferencyjnych, dotykowego ekranu do sterowania całym zestawem (eliminuje to potrzebę posiadania pilota), a także funkcji zestawu głośnomówiącego (Bluetooth oraz USB) dla smartfona lub laptopa.

W sprzedaży nadal są dostępne dotchczasowe zestawy Trio Collaboration Kit, oparte o moduł Visual+ i kamery USB: EagleEye Mini i EagleEye IV USB 12x.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów technicznych i handlowych.