Nieustanne problemy ze znalezieniem wolnej sali? Rozwiąż je dzięki systemowi Evoko Room Manager: niewielkim, eleganckim ekranom dotykowym, instalowanym przy wejściach do sal i innych pomieszczeń biurowych, w czytelny sposób informujących o stanie ich rezerwacji. Cały system jest oparty na komunikacji z serwerem Microsoft Exchange - za pomocą programu Microsoft Outlook istnieje możliwość rezerwowania pomieszczeń bez ruszania się sprzed własnego komputera. Brak serwera Exchange? To nie jest problemem - Evoko Room Manager może współpracować z usługami "w chmurze": Microsoft Office 365 lub Google Apps for Business.

Evoko Room Manager to bazujący na systemie MS Exchange lub usługach w chmurze system rezerwacji sal konferencyjnych. Głównym składnikiem systemu jest elegancki ekran dotykowy, który umieszcza się przy każdej sali konferencyjnej. Na ekranie znajdują się informacje kto i na jak długo zarezerwował salę. 
Istnieje możliwość rezerwacji sali bezpośrednio z panelu dotykowego lub z dowolnego komputera bezpośrednio w kalendarzu Outlook. Zaletą Evoko jest natychmiastowa informacja o dostępności sali - panel podświetlony na czerwono w przypadku zajętości sali lub na zielono jeśli sala jest wolna. 
Podstawowe informacje o sali są dostępne od ręki - czas rozpoczęcia i zakończenia, czas do końca spotkania oraz dane osoby rezerwującej. Evoko Room Manager wyświetla również status innych sal.

Kliknij tutaj aby pobrać ulotkę informacyjną o Evoko Room Manager.