Kingston MobileLite Wireless G2 już w ofercie

Kingston MobileLite Wireless G2 już w ofercie

Urządzenie MobileLite Wireless G2 firmy Kingston zapewnia dodatkową pamięć, umożliwiając przesłanie danych na kartę flash lub do pamięci USB. Urządzenie generuje własny sygnał Wi-Fi, umożliwiając zamieszczanie materiałów w serwisach społecznościowych oraz ich transmisję (streaming) do wielu urządzeń jednocześnie. MobileLite Wireless G2 można również wykorzystać jako ładowarkę, która przy pełnej baterii nawet dwa razy naładuje smartfona, aby zwiększyć Twoją mobilność. Dodatkowo urządzenie to działa jako przenośny router z wbudowanym portem Ethernet zapewniający szerokopasmowy Internet mobilny.

Kingston M.2 SATA SSD już dostępny

Kingston M.2 SATA SSD już dostępny

M.2 SATA SSD to kompaktowy dysk bez obudowy, przeznaczony specjalnie do małych systemów wbudowanych, urządzeń i ultrapłaskich komputerów. Jest dostępny w jednym z najpopularniejszych formatów M.2 (22 mm szerokości i 80 mm długości).

Ten niewielki dysk jest zgodny ze standardem SATA 3.0 (6 Gb/s), dzięki czemu wyróżnia się niezwykłą wydajnością i szybkością. Oferuje też zaawansowaną funkcję Garbage Collection, równoważenie zużycia i TRIM, zapewniając jednolitą wydajność w całym okresie eksploatacji. Skuteczna opcja zarządzania energią DevSleep wydłuża czas działania urządzenia na baterii i chroni dysk SSD przed skutkami nieoczekiwanej utraty zasilania.

Produkty Aerohive Networks pojawiły się w naszej ofercie

Produkty Aerohive Networks pojawiły się w naszej ofercie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszej ofercie pojawiły się produkty sieciowe firmy Aerohive Networks. Aerohive dostarcza wydajne rozwiązania WiFi klasy Enterprise, dedykowane dla wszystkich środowisk IT, w szczególności opartych o rozwiązania chmurowe.

 Oferujemy kompletne portfolio rozwiązań Aerohive - urządzenia WiFi, switche gigabitowe oraz routery, oprogramowanie do zarządzania oraz aplikacje usprawniające działanie sieci bezprzewodowych.

Rodzina produktów Aerohive

Access Pointy

Nowoczesne rozwiązania bezprzewodowe Aerohive w standardzie 802.11a/b/g/n z wbudowanym modułem 3G/4G zapewniające pełną funkcjonalność kontrolera dla sieci LAN.

Routery

Routery Aerohive dostarczają pełne funkcje routingu i bezpieczeństwa dla zdalnych oddziałów firm i pracowników mobilnych. Urządzenia podłączane techniką "Plug&Play" są łatwo konfigurowalne w każdym środowisku. Routery Aerohive są częścią rozwiązania "Branch on Demand" i mogą zostać zakupione także w opcji  "Network-as-a-Service".

Switche

Urządzenia klasy Enterprise dostarczające łączność WiFi wraz z zarządzaniem opartym o środowisko przetwarzania w chmurze, funkcjami provisioningu i zabezpieczania ruchu sieciowego w zdalnych lokalizacjach.

Zarządzanie

System operacyjny Aerohive HiveOS zarządza wszystkimi urządzeniami  Aerohive podczas gdy HiveManager jest sieciowym systemem zarządzania konfiguracją i monitoringiem sieci. Dzięki połączeniu tych dwóch rozwiązań, wszystkie access pointy i routery Aerohive oferują kompletne funkcje zarządzania siecią WiFi.

Platforma usług chmurowych

Platforma usług chmurowych Aerohive to infrastruktura sieciowa oparta
o model Aerohive Software-as-a-Service (SaaS), zarządzana przez oprogramowanie HiveManager Online.

Aplikacje

Szeroki wachlarz wbudowanych aplikacji pozwala na adresowanie różnych obszarów działania sieci WiFi. Aplikacje takie jak np. StudentManager czy TeacherView, dedykowane dla sektora edukacji umożliwiają pełny monitoring wszystkich użytkowników korzystających z sieci WiFi.

Zwrot pieniędzy za zakup drukarek OKI

Zwrot pieniędzy za zakup drukarek OKI

OKI C610n/dn: zwrot 900 zł

Kolorowa drukarka o wyjątkowej wydajności.

 • Kolorowa drukarka A4 LED - druk dwustronny (wersja "dn") i możliwość pracy w sieci w standardzie
 • Wysoki poziom wydajności drukowania i wszechstronna obsługa nośników
 • Szybka i niedroga
 • Przyjazna dla środowiska drukarka o niewielkich wymiarach

 

B431dn_cashback.jpg

OKI B431dn: zwrot 200 zł

Wydajne, monochromatyczne drukarki o wysokiej wydajności do codziennego użytku.

 • Drukarka monochromatyczna A4 LED - druk dwustronny i możliwość pracy w sieci w standardzie
 • Wysoki poziom wydajności drukowania
 • Szybka i ekonomiczna
 • Kompaktowa i przyjazna dla środowiska

Aby uzyskać zwrot pieniędzy odwiedź: www.okicashback.com

Cztery lata gwarancji z Xerox

Cztery lata gwarancji z Xerox

Jesteśmy pewni niezawodności naszych urządzeń, które produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. W trosce o komfort użytkowania drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Xerox obecnie proponujemy naszym Klientom unikatową 4-letnią gwarancję na wybrane urządzenia formatu A4. Teraz nie musisz się już o nic martwić! 

W specjalnej promocji wybrane* drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne Xerox formatu A4 oznaczone promocyjną naklejką
"4lata gwarancji" oraz zakupione w okresie od 24 lutego do 31 grudnia posiadają 4 letnią gwarancję. 

Aby skorzystać z promocji należy:

 • zakupić promocyjne urządzenie Xerox formatu A4 w dniach 24 luty - 31 grudnia 2014 r.
 • do 30 dni od daty zakupu urządzenia objętego promocją zarejestrować produkt zgodnie z regulaminem promocji
 • przesłać nam kopie dowodu zakupu na adres 4lata@xerox.pl

Zapoznaj się z regulaminem, skorzystaj z naszej promocji i ciesz się z dodatkowych 2 lat gwarancji. 

Kingston DataTraveler® R3.0 G2

Kingston DataTraveler® R3.0 G2

Pamięć flash USB DataTraveler® R3.0 G2 firmy Kingston oferuje wydajność standardu USB 3.0, czyli szybkość odczytu 120MB/s i szybkość zapisu 45MB/s (wersja 16GB oferuje szybkość odczytu 120MB/s i szybkość zapisu 25MB/s), dzięki czemu umożliwia oszczędzanie czasu podczas przesyłania plików. Dzięki wzmocnionej, pokrytej gumą obudowie ta pamięć jest wstrząso- i wodoodporna (do 1 godz. na głębokości 1 metra), więc można ją zabrać wszędzie bez obaw, że ulegnie uszkodzeniu. Pamięć DTR30G2 jest wstecznie zgodna z portami USB 2.0, jest objęta pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną, a ponadto cechuje się legendarną niezawodnością produktów firmy Kingston®.

Zmiana struktury prawnej

Szanowni Państwo,

Działając w imieniu Spółki Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, niniejszym informuję, że w dniu 31 grudnia 2013 r. Pan Andrzej Zieliński wstąpił do ww. Spółki w charakterze komplementariusza i jako swój wkład wniósł w całości przedsiębiorstwo prowadzone pod firmą Andrzej Zieliński "OPTIMA" Serwis z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie Spółka Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zawarła z Panem Andrzejem Zielińskim umowę wniesienia przedsiębiorstwa tytułem wkładu do spółki komandytowej, na mocy której nabyła w całości ww. przedsiębiorstwo.

W związku z powyższym informuję, że z dniem zawarcia ww. umowy, Spółka Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa przejęła wszystkie zobowiązania i długi firmy prowadzonej przez Pana Andrzeja Zielińskiego w stosunku do jego wierzycieli.

Działając w imieniu Spółki Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na zawarcie stosownego aneksu potwierdzającego przeniesienie wszelkich praw i obowiązków firmy Pana Andrzeja Zielińskiego na Spółkę Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że od 01 stycznia 2014 r. faktury wystawiane będą przez nowy podmiot, tj.:

Optima Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 
01-934 Warszawa 
ul. Księżycowa 70 seg. 21
NIP: 118-209-44-66